04-9927593

תיקי שטח ופקודות מבצע

הכנת תיק שטח:

אין זה משנה אם מדובר על מועדון, הופעה, גוף עירייה או מבנה ציבורי. כאשר מדובר על השגת אישורים לפתוח מבנה או להקים אירוע, יש צורך לדעת מראש שהאבטחה במקום יודעת לטפל בכול סוג של תרחיש, וזאת לפני שהוא התרחש. כמו כן כל מבנה או אירוע צרכים להכין מערך אבטחה אידאלי למיקום, לסיטואציה, לכמות האנשים, לאופי האירוע ולמגוון תרחישים שסביר שייתכנו. על כן כל אירוע צריך מספר מחסומים שונה, רמת מיומנות שונה של הצוות, כמות שונה של אנשי ביטחון, מיקומים וכמויות שונות של פתחי יציאה וכדומה. כך שאין מסמך נהלים אחיד עבור כולם ועל כל מבנה או אירוע שעתיד לקום להשיג את אישורי הביטחון הנחוצים וזאת על מנת שתתאפשר התקדמות יעילה של הפרויקט. כיצד משיגים אישורים אלו?

עזרה חשובה:

על מנת להשיג אישורים יש צורך להתייעץ עם גוף בטחוני מוסמך ולעבור מספר הליכים ביוקרתיים עם מגוון גופים שונים. על כן טוב לדעת שחברת מטאור אבטחה מומחית בתיאומים, בעלת ניסיון רב, (קיימת משנת 2002), ומומחית בתחום, כאשר אחד הדברים שמאפיינים את העבודה מולה הוא השירות החשוב של הכנת תיק שטח- הכנת פקודות מבצע.

מהי פקודת מבצע?

ובכן מדובר על פקודה שערוכה לכל תרחיש בעייתי בהתייחס לנתונים הספציפיים של כל סיטואציה. כאשר תיק זה קיים הצוות נמצא  בעליונות יחסית, כך שגם אם תתעורר אותה סיטואציה הנזק ימוזער תוך זמן קצר. בין האירועים שנהוג להזכיר בתיק שטח נמנים אירועים כגון רעידת אדמה, פעולות איבה, ריבוי משתתפים, שריפה וכדומה. הכנת תיק שטח כוללת את אופי התגובה מבחינת פתיחת שערי יציאה, תגבור פטרולים, תגבור כוח אדם בנקודות משמעותיות, דיווח לגופים משלימים כגון המשטרה וכדומה. כך שגם אם נגרמה בעיה, גורם ההפתעה לא יהווה חלק ממנה.

רגועים ובטוחים:

כאשר פונים אל חברת אבטחה שיודעת לראות את התמונה השלמה ולספק את מגוון השירותים הנחוצים, ניתן להיות רגועים שגם תקבלו מענה אנושי מובחר, גם תקבלו ציוד משלים רצוי, גם תקבלו עזרה בהשגת האישורים הנחוצים והכי חשוב שתקבלו גיבוי בבניית הכנת תיק השטח.