04-9927593

כח אדם

מחלקת כח אדם השמת עובדים:

בין הלקוחות השונים עבור אבטחה ניתן למצוא משלוחת ספורט, עיריות, הופעות ענק, אנשי עסקים, משחקי כדורגל, כנסים, מבני ציבור, מועדונים וכדומה. על כן רק ממבט על הרשימה ניתן להבין שכל לקוח מצפה לשירות מעט שונה. פה יש צורך לעצור ולעשות מספר בירורים- לעבור על הצרכים לצד ההיצע. שומרים בכניסה, אבטחת אישים, סדרנים, שומרי סף, שומרי סדר, תגבורת בעת מצוקה, מנהלי אירועים ביטחוניים, יועצי בטיחות והרשימה עוד ארוכה. כל אלו אנשי ביטחון הנבדלים האחד מהשני במהות וברמה המקצועית, כך שרק מנתון זה ניתן להבין את חשיבות התיאום.

איכות:

מחלקת כוח האדם של חברת מטאור מחזיקה במגוון עשיר של כוח אדם, מעבירה הכשרות ומקפידה על מאגר איכותי, צעיר, נמרץ ויעיל עבור כל מטרה. כאשר פונים לחברת מטאור ניתן למצוא מעובדי אחזקה ועד מאבטחי אישיים שיודעים לתפעל אירועים חריגים. במאגר יש מגוון יוצאי יחידות מובחרות ועד מאבטחים בעלי ניסיון עשיר ויכולות גבוהות. כיוון שלא כל מאבטח מתאים עבור כל סיטואציה, יש להקדיש זמן בהבנת הסיטואציה, ורק מנקודה זו לצאת אל עבר התאמת המענה לצורך.

התאמה:

כאשר מגיע לקוח שמבקש פתרון אבטחה, יש לתחקר אותו לגבי הצורך, התדירות, אופי העיסוק, אופי הסיכון, דגשים מיוחדים וכדומה, ורק לאחר שכל המידע מוצג מול העיניים ניתן לעבור על המאגר וליצור התאמות. חברת מטאור גאה להציג כוח אדם מגוון ומובחר, כך שגם תמיד נמצא המענה הראוי עבור כל צורך, וגם המענה יהיה איכותי ויעמוד בציפיות הגבוהות.

בין רצוי למצוי:

בין העובדים השונים של מחלקת כוח אדם ניתן למצוא מגוון מאבטחים המחזיקים בתעודת הכשרה, כך שניתן להיות רגועים ולקבל הוכחות כתובות. יש לקחת בחשבון שטיב המאבטחים משפיע על התחושה במקום וכמובן שגם על היעילות שלשמה הם מועסקים. אין לזלזל בפרמטר ההכשרה ועל כן אין לשכור כל אחד – אם כי ניתן לשלם יותר ממה שצריך, ואם כי המטרה עשויה להתפספס ואיכות התוצאה לא יעמוד ברף הדרישה. על כן כאשר מגיעים למקום שעורך התאמה מלאה בין רצוי למצוי, ניתן להיות רגועים שמקבלים בדיוק מה שצריך- לא יותר ולא פחות.