04-9927593

חטיבת אבטחה

תפקידה של חטיבת אבטחה לספק ללקוחות שירות אידאלי. אם עבור שירותי ביטחון ואם עבור שירותי סדר ותפעול מצבים חריגים פומביים. חברת מטאור מספקת שירותים אלו באופן מקצועי כבר למעל מעשר שנים,  ועל כן בתור חטיבת אבטחה איכותית ומובילה ניתן למצוא אצלה מערך אנושי איכותי ומגוון שמתאים עבור מנעד התפקידים השונים, כך שביחד מתקבלת התמונה השלמה, מתקבלת חטיבת אבטחה שנכונה לסייע לכל גוף ציבורי, אנשי מפתח, מתקנים ציבוריים, הופעות וארגונים.

מתפקידיה של החטיבה:

לחטיבת אבטחה יש מגוון תפקידים שונים, וכולם ביחד מעניקים את השירות המתאים עבור כל צורך ודרישה, כולם ביחד מספקים את הביטחון והסדר הרצוי. בין מגוון תפקידי חטיבת האבטחה ניתן למצוא עזרה בהשגת אישורים עבור הפקת אירועים גדולים ופתיחת מבנים ציבוריים, תדרוך אנשי צוות, בקרה כוללת על המתרחש, בניית תיק פקודות מבצע, מתן ייעוץ לגבי אופי האבטחה הרצויה, וכל זאת משלב התכנון הראשוני ועד שלב ההוצאה אל הפועל. תפקידים אלו יכולים להיות ממומשים בדמות סדרנים ואף בדמות אבטחת אישיים והפקות גדולות. כמו כן אלו יכולים להיות לקוחות פרטיים לצד גופי עירייה ציבוריים.

התאמה:

בעיקרון יש נוהל זהה עבור כל בניית מערך אבטחה, כאשר תמיד ניתן למצוא שהוא מתחיל מראיון עם הלקוח, (בראיון זה יש לשאוף להבין מהו אופי האבטחה הרצויה), מהו אופי המיקום ומהם הנהלים הקבועים עבור אותה סיטואציה. לאחר מכן יש לעבור לניתוח המסקנות כאשר יש לשקול את  המהות, כך שרק לאחר מכן ניתן להצמיד את האבטחה הראויה מבחינת מיומנות, ניסיון, הכשרה, שירות וייעוד המאבטח. כך ניתן להבטיח שכל לקוח מקבל את האבטחה האידאלית עבורו, מבלי שתכביד, ובמקביל שתעמוד בכול דגשי הלקוח.

למה לצפות:

חטיבת אבטחה איכותית תהיה כזו שיודעת לספק כוח עבודה מגוון, מכירה את הנהלים, למודת ניסיון, יודעת לבנות תרחיש אירוע, לספק תשובות מידיות בעת מפגש עם מכשולים, להתאים את עצמה לאופי הלקוח/ אירוע, לחפוף את העובדים, לשלב את הציוד הרצוי ולתאם בין שאר הגופים הקשרים לסעיף הבטיחות. לסיכום מדובר במגוון תפקידים וכל היופי הוא לסנכרן ביניהם כאשר כל סעיף ממוצה על הצד הטוב ביותר.

בין לקוחותינו

עיריית נהריה מנטה, דלק עיריית יקנעם המכללה האקדמית עמק יזרעאל עיריית חיפה ארומה - אספרסו בר cortex - תעשיות שתלים המועצה המקומית שלומי רפאל עיריית עכו עיריית סכנין עיריית נצרת