04-9927593

אבטחת אירועי ספורט

חברת מטאור הינה מהחברות המובילות במשק באבטחת אירועי ספורט. החברה עובדת באופן צמוד עם הקבוצות המובילות בספורט הישראלי בכדורסל, בכדורגל ובעוד ענפי ספורט רבים אחרים. כל אירוע ספורט בו יש קהל, בין אם מדובר באירוע של נבחרת ישראל , משחקי ליגת העל בכדורגל או אירוח של אליפות אירופה בישראל(u21), יש צורך באנשי אבטחה, כרטיסנים וסדרנים שישמרו על התנהלות תקינה של האירוע.
אנו בחברה מספקים כוח אדם איכותי, צעיר ודינאמי לקבוצות ישראליות רבות כבר למעלה מעשור וממשיכים לעשות זאת תוך מתן דגש על מקצועיות כוח האדם, אווירה דינאמית וצעירה, מכשור מתקדם ואיכותי והכשרה מתאימה לצוות. בין אם מדובר בסדרנים, מאבטחים, כרטיסנים או דיילים/דיילות, הם עוברים את ההכשרה המתאימה כדי לקחת חלק בשמירה על ביטחון הצופים באירוע הספורט.
אבטחת אירועי ספורט של חברת מטאור אבטחה פועלת בשני מישורים מקבילים: מחד, יש לאבטח את האולם/ אצטדיון עצמו ולשמור על התנהלות הצופים במהלך המשחק. משמע, יש לאבטח את האזור כדי לשמור על ביטחונם של הצופים וכדי למנוע פגיעות של אוהדי קבוצה אחת כנגד הקבוצה היריבה. מאידך, יש לאבטח את השחקנים והספורטאים המשתתפים באירוע החל מרגע הגעתם לאולם/ אצטדיון ועד לרגע בו הם עוזבים את המקום.
בנוסף, אנו מלווים את קבוצות הספורט בכל שלב החל מתכנון מערך האבטחה הדרוש למשחק הספציפי, לנסיעה לחו"ל או לאימון מול קהל המוני, משיגים את האישורים הדרושים מול המשטרה ועובדים בתיאום מוחלט מול כלל גורמי הביטחון הרלוונטיים. עבודה זו מתבצעת על ידי מנהלי אירוע שמוקצים במיוחד למטרה זו ועובדים בקשר צמוד וישיר עם הקבוצה על מנת לוודא כי כל סידורי האבטחה מתנהלים כשורה.

בין לקוחותינו

מכבי חיפה מכבי תל-אביב בכדורגל הפועל תל אביב בית"ר י-ם הפועל קרית שמונה התאחדות לכדורגל UEFA U21 מכבי תל אבי  בכדורסל הפועל נצרת עלית עירוני נהריה כדורסל מנהלת הליגה מכבי אחי נצרת הפועל עכו איגוד הכדורסל בישראל