04-9927593

אבטחת מועדונים

כידוע כיום כל מועדון צריך אבטחה, ואין מדובר רק במאבטח שבכניסה, אלא גם יש צורך במאבטחים פנימיים ולהיערך לסיטואציות בעיתיות כגון עומס יתר או קטטה אלימה. על מנת להשיג אישור לפתיחת מועדון, יש צורך לעמוד באי אלו קריטריונים שחלק גדול מהם עוסק בממד הבטיחות ופה חברת מטאור אבטחה נכנסת לתמונה. בין היתר חברת מטאור אבטחה מעניקה שירות גם עבור מועדונים, ואין זה משנה אם אלו מועדונים קטנים או מועדונים גדולים ומובילים. החברה מספקת משירותי ייעוץ ועד שירותי הספקת ציוד וכוח אדם מגוון ואיכותי.

הכנות:
כאשר מדובר על אבטחת מועדונים יש צורך לקחת בחשבון שחלק מההכנות גם נוגעות לציוד ביטחוני, ולהכשרת כוח אדם. על כן אבטחה של מועדונים צריכה גם לספק מענה אנושי וגם לספק מענה בדמות ציוד, (גלאי מתכות, צמידי זיהוי, ביגוד, פנסים, ציוד קשר, גדרות, מחסומים וכדומה). כמו כן מה עושים אם פתאום חס וחלילה פורצת שריפה או יש רעידת אדמה? ובכן כיוון שמועדון הינו מקום עם התקהלות, יש לתת לכך את הדעת מראש כל עוד הכול שקט, כך שברגע האמת כוח האדם שמאבטח את האירוע יידע מה לעשות ועל כן יגיב בהתאם ויפעל לטובת מזעור הנזק.

שירותים מגוונים:
חברת מטאור אבטחה עוסקת כבר יותר מעשור במקצוע ועל כן מחזיקה בניסיון לא קטן בכול הקשור לאבטחה בקטגוריה זו, כך שעוד משלב תכנון המועדון ניתן להתייעץ עמה על מנת לדעת מה מחייב החוק, מהי העלות והיכן ניתן למצוא מענה. יש לזכור שמועדון הוא לא רק מקום עבור התכנסות המונית, אלא גם מקום בו אנשים עשויים להיות במצב רגשי בעייתי, אם כי הם מלאי אדרנלין, ואם כי הם שתויים יתר על המידה. על כן חברת אבטחת מועדונים איכותית תדע לקחת נתונים אלו בחשבון, ומראש לחפוף את הצוות שלה כיצד להגיב באינספור מצבים שונים. חברת מטאור אבטחה מעניקה שירותי ייעוץ וכוח אדם, שירותי תיאום מול הגופים השונים ופועלת עבור השגת אישורים. על כן רבים מהמועדונים בוחרים להיעזר בידע המקצועי שלה, יוצאים מרוצים והכי חשוב רגועים.

בין לקוחותינו

המרפסת SHATO RestoBar פאב הספריה מועדון ה-AVALON DORIS BAR ROSE BAR מועדון הבאר HYPNOTIC BAR פאב הפרה